maxstyl.pl

aranzacje wnetrz styl angielski

aranzacje wnetrz styl angielski

Dlaczego masz astmę

Astma to stan zapalny gdzie oskrzelików uciskać powodując trudności w oddychaniu. Swoimi oskrzelików stanu zapalnego w różnych powodów fizycznych i emocjonalnych środowiska. To nie jest zaraźliwe, więc nie można złapać ją od innej osoby.

Ale to, co jest prawdziwą przyczyną astmy? Dlaczego niektórzy ludzie zachorowania na astmę i dlaczego jest astma występuje częściej w świecie zachodnim?odnawianie drzwi

Dziedziczenie Astma

Jednak można odziedziczyć skłonność astmy ze swoimi rodzicami, chociaż osoby z astmą nie powinien martwić się o swoje przyszłe dzieci na ten wynik.

Badania pokazują, że dzieci, których rodzice palą, są dwukrotnie bardziej narażone na rozwój astmy, jak dzieci rodziców niepalących. Również dzieci, których matki w czasie ciąży wędzone wydają się urodzić z mniejszych dróg oddechowych, co znacznie zwiększa ich szanse na rozwój choroby.

W "westernised" środowisko i styl życia w krajach http://healthandfitness.pl rozwiniętych ma wiele wspólnego z szans, czy dana osoba będzie rozwijać astmę czy nie.

Wielu ludzi wierzy, zanieczyszczenie powietrza ma coś wspólnego z astmą, chociaż dowody, na tym etapie, jest zaskakująco bardzo słaby.

alergie

Przyczyny astmy to alergie na roztocza kurzu domowego, koty, psy i form.

Infekcje dzieciństwa i narażenie na substancje z bakteriami w brudnym otoczeniu wydają się chronić przed alergiami, a to wydaje się być głównym powodem, dla którego bogatsze populacje mają więcej chorób alergicznych.

Tak więc wywołujące astmę są skomplikowane. Obejmują one genetyki, narażenie na czynniki drażniące chemiczne i zanieczyszczenia, niskie układu odpornościowego, problemów emocjonalnych i psychicznych, alergii na pewne pokarmy.

Prawie wszystkie astmy u młodych ludzi jest przyczyną przez alergie. Oznacza to, że jeśli masz astmę zapewne odziedziczył geny, które sprawiają, że możliwe, aby dostać astmy.

- autor artykułu