maxstyl.pl

aranzacje wnetrz inspiracje

aranzacje wnetrz inspiracje

Odpręż się w Hill Country Spa

Wakacje to pracowity czas dla większości z nas. Chociaż możemy cieszyć się zabawą i rodzinę, spędzamy dużo czasu i wysiłku, przygotowując się do wszystkich zdarzeń. Jeśli przestaniesz myśleć o wszystkich godzin można umieścić w dekoracji, sprzątanie, gotowanie, podróże, zakupy, a nie oszukujmy się, manewrując polityki rodzinnej, może być zaskoczony, że jesteś nadal stoi! Nawet dla tych z czasu wolnego od pracy na święta, po to wszystko za sobą czasami trzeba wakacjami z wakacji! Dla tych w Texas Hill Country, spokojny, choć żywy może być, może jeszcze trzeba wiatr-down z całej tej ciężkiej pracy.

Jedną rzeczą, jaką można teraz zrobić, to poprosić Mikołaja o talon do jednej z wielu uzdrowisk Hill Country. Dzięki popularności i piękno regionu, Hill Country zapewnia doskonałą lokalizację dla uzdrowisk, które oferują relaksujące, odpusty inspirowane naturą dla swoich gości. A do odzysku po wakacyjnym ma lepszego sposobu na ból węzłów trywialnych te światła wiszące, pakowania prezentów ramiona niż długiego masażu. Detox ze zbyt wielu węglowodanów i "specjalne" egg nog z ziołowym lub okład błotny. Wizyta w niedawno rozszerzonej spa w Fredericksburg Herb Farm Fredericksburg, TX oznacza relaksujące zabiegi z wykorzystaniem naturalnych kojące zapachy ziołowych produktów wykonanych w gospodarstwie. Wielokrotnie nagradzana restauracja i nowo dodane urocze domki umożliwienia pełnego weekendu uzdrowiskowej lub po prostu wypad z codziennego.

Jeśli wolisz spa wymiarze czasu z małym rekreacji na świeżym powietrzu, odwiedzić popularne Hill Country Horseshoe Bay Marriot obrzeżach Marble Falls, TX. Ciesz spa i zabiegi w salonie na ich in-house spa, takie jak kojące manicure parafina lub zabieg na ciało oczyszczający Imbir Lime Clay. Jeśli dzieci mieszkaliśmy z listy niegrzeczny w tym roku, sprawiają, że matka-córka dzień ich tylko dla dzieci spa wieków 12-17.

- autor artykułu